DEM 3D/360° Dijital Maket

 

 

 

DEM 3D/360°-DİJİTAL MAKET NEDİR

 

3D/360° Makine maketi için tıklayınız…

3D/360° Motoryat Maketi için tıklayınız…

DEM 3D-Dijital maket sitemizde örneğini de gördüğünüz gibi mimari projenizi, yapı ve inşaatlarınızı veya herhangi bir ürünü 360° tanıtmanızı sağlayan ve yüzlerce fotoğraf kullanan bir yazılımdır. DEM 3D-Dijital maketi mimari alanda ilk olarak Dem 3D kullanmıştır.
Ayrıca Dem 3D olarak bizim ürettiğimiz Dem 3D-dijital maket henüz mimari inşaat alanında örneği bulunmamasına rağmen, çıtayı en yukarıda tutarak, sair küçük boyutlu ürünlerde olduğu gibi 360°x180° silindir şeklinde değil, aksi belirtilmedikçe 360°x360° küre şeklinde ürünü/yapıyı anlatmaktadır.
DEM 3D-Dijital maketin hem 3D görseller karşısında hem de maketler karşısında birçok avantajı vardır. Dem 3D-Dijital maket yıpranmaz, kırılmaz, bozulmaz ve 3D görüntüye kıyasla yapıyı tam temsil eder.
Dem 3D-Dijital maketin taşıma zahmeti yoktur. Nakliye masrafı 0’dır.
Dem 3D-Dijital Maketi tanıtım sunumlarınızda, web sitenizde, televizyon reklamınızda veya büyük afiş reklamlarınızda (projeksiyon cihazı yardımıyla dilediğiniz boyutta) kullanabilirsiniz.
Dem 3D-Dijital maket bir başka web sitesine ihtiyaç kalmadan kendi web sitenizde yayınlayabileceğiniz yapıdadır.
Dem 3D dijital maketi müşterilerine en az HD görüntü kalitesinde sunmaktadır.
Dem 3D-Dijital maketi her satış ofisi veya her tanıtım standı için ayrı ayrı ürettirmeniz gerektirmez. Bir defa yaptırıp istediğiniz sayıda kopyalayarak kullanabilirsiniz.