Hizmetlerimiz

Dem 3D Hizmet Yelpazesi

Bunlardan biri sizin için

Yapmakta olduğunuz veya yapacak olduğunuz herhangi bir iş için size uygun bir çalışmamız mutlaka vardır. Doktor, Organizatör,  Mühendis, Mimar, Müteahit ya da herhangi bir alanda faaliyet gösteren iş insanı olabilirsiniz.

İşinizi veya Ürününüzü en doğru şekilde sunmak ve tanıtmak için hizmet yelpazemizle çözüm ortağınız olmak için yanınızdayız.

3D Animasyon Film

3d animasyonun her çeşidi ekimiz tarafından üretilebilmektedir. Farklı sektörlerde tecrübe sahibi olan çalışma arkadaşlarımız bu işe gönül verdiğinden dolayı,  gerek medikal gerek makine ya da mimari animasyonun yanısıra çizgi film ile 3d ve VR konularında rahatlıkla yüksek kalitede animasyonlar üretebilmekteyiz.

Mimari Animasyon

mimari projeler bizim için sadece Mimari animasyon ve görselleştirme yaptığımız bir alan olmaktan ziyade ilkleri yaptığımız bir alan olup, sadece animasyonu ile yetinmeyip, digital maket de ürettiğimiz bir alandır. Üstelik bu ürünü istediğiniz platformda 3D / 360° inceleyebilme ve sunabilme olanağı da bulunmakta

3D Görselleştirme

Modellenmesi biten ürünler için anlaşılabilirliğin ilk kademesi renklendirme ve en uygun ortama yerleştirme işidir. Görselleştirme sonrası ürün ilk bakışta kendini tam olarak tanıtacak hale gelmiş olur.

3D / 360° Görselleştirme​

Dem3D dijital maket olarak adlandırdığımız bu ürün sektörde ilk olarak Dem 3D tarafından üretilmiştir. 3D / 360°  görselleştirme yöntemiyle stüdyoya alınamayan büyük boyutlu materyaller için yüksek kalitede render almak suretiyle ürün her açıdan incelenebilmekte ve yine her platformda sunulabilmektedir.

Medikal Animasyon

Medikal techizat tanıtımı veya medikal müdahale anlatımı animasyonları Dem 3D ekibinin konu sağlık olduğundan dolayı öncelik tanıdığı alanlardan biri olup, ekip olarak bu konularda hataya yer vermeme gayreti içerisindeyiz. Ders niteliğinde animasyonlar hazırlamak yorucu olsa bile haz duyduğumuz sonuçlar doğurmaktadır.

Makine Animasyonu

Dem 3D’nin ürettiği makine animasyonları ile makinelerinizin çalışma prensiplerini, en doğru şekilde gösterebilir, etkileyici sunumlar ve tanıtımlar yapabilirsiniz. Diğer bazı ürünlerimizde olduğu gibi makinelerde de 3D / 360°  dijital maket ve animasyonu kullanmak mümkün.

3D Modelleme

3 boyutlu modelleme bütün işin başladığı noktadır. Ekimiz canlı veya cansız tasvir edilebilen her objeyi layıkıyla modelleyebilmekte, renk ve kıyafet ile süsleyebilmektedir. Tasvir edilemeyenleri ise taslaklar hazırlayarak üretime katkı sağlamaktadır.

2D/3D Reklam Filmi

Dem 3D ailesi ürün veya tanıtım filmlerini 2D ve 3D olarak ve senaryoya bağlı kalarak teknolojinin imkan verdiği en yüksek kaliteyle ister TV ister internet yayınında ya da herhangibir platformda kullanılabilecek şekilde ve en az HD kalitede üretmektedir.

3D / 360° Dijital Maket Görselleştirme​ Örnekleri

Mimari projenizin her alanını tüm tesisleriyle 360 derece göstermek mümkün. Tabiki Dem 3D / 360° Dijital Maket ile.. Dem 3D / 360° Dijital Maket zamana karşı dayanıklıdır. Bozulmaz, kırılmaz, nakliye problemi yoktur, havalıdır, etkileyicidir ve her türlü tasarımı göstermek için uygundur. Normal Maketten fazla olarak 360x360 derece inceleme olanağı da mevcuttur.
3D / 360° Dijital Maketi dilerseniz doğal ortamında inceleyebilirsiniz. Dem 3D / 360° Dijital Maketi doğal ortamına ya da tasarlanan doğal ortamına yerleştirmek de mümkündür. Yandaki örnekte doğal ortamında 180x360 derece incelenmektedir.
3D / 360° Dijital Maketi dilerseniz doğal ortamından bağımsız inceleyebilirsiniz. Yukarıda doğal ortamında incelediğiniz örneği, yanda bağımsız olarak 3D ve 360x360 derece olarak inceleyebilirsiniz.
Tabiiki Makineler için de Dem 3D / 360° Dijital Maket kullanmak en akıllıca çözüm olacaktır. Buraya kadar incelediğiniz örneklerden de anlaşılacağı gibi, Dem 3D / 360° Dijital Maket ile her türlü materyali sunmak mümkün. Hatta tasarımınızın hiç görülmeyecek kısımlarını bile dilerseniz gösterebilirsiniz

Makine Animasyonu

Dem 3D çalışan her türlü sistemi sizin için modeller ve 3d animasyonunu en doğru şekilde hazırlar. Bir makina ya da bir fabrika farketmeksizin tüm sistem en açık şekilde ifade edilir. Üstelik deneyimli ekibimizden dolayı iletişim problemi yaşamayacağınız gibi, öneri desteği de görebilirsiniz. En güzel kısım ise bütün bunlar isteğiniz doğrultusunda büyük bir gizlilik içerisinde yürütülür.

3D 360 derece iç mekan

3D 360 derece iç mekan görselleri ile örnekte olduğu gibi mekanın tamamını tek görselde dilerseniz video formatında dilerseniz render alarak fotoğraf formatında sunmak mümkündür. diğer ürünlerimizde olduğu gibi burada da 3d yaklaşmak mümkündür.

Bir Demet Dem'lenmiş Proje Animasyonu

Videoda yaptığımız bazı projelerden izin verilen ölçülerde kesitler izlemektesiniz. Keyifli seyirler...

Çocuklar İçin

Videolarda geleceğimiz olan sevgili çocukları için hazırladığımız bazı videolar bulunmaktadır. daha fazla video için Youtube çocuk kanalımızı ziyaret edebilir, abone olup paylaşabilirsiniz.

Galeri

Aşağıdaki numaradan bizi arayın ya da mesaj atın.

+90 532 325 9514