Hizmetlerimiz

logo-dempro

Neler Yapıyoruz

Bilgisayarlı 2D, 3D ve 3D/360 olmak üzere modelleme, görselleştirme ve animasyon yapıyoruz

Hazırladığımız görselleri müşterilerimiz, tanıtımını yapmak istedikleri ürün için, diledikleri alanda kullanabilmektedirler. Müteahhitler dilerlerse bize hazırlattıkları materyaleri tv reklamı yapımında, web sayfasında, reklam panolarında, satış ofislerinde, şantiyede, kataloglarında, ikili iletişimde veya sosyal mecralarda, kısaca nerde nasıl istiyorlarsa kullanabilmektedirler.

Çünkü hazırladığımız görseller, en az 1080P full HD kalitede hazırlanmaktadır. Bu nedenle kullanım alanı sıkıntısı yaşanmaz

ATÖLYE

Reklam atölyemizde neler var, neler yapıyoruz

İzmir Menemen bölgesinde bulunan Reklam atölyemizde son sistem Laser Kesim, Büyük boy ve orta boy olmak üzere dijital baskı makinalarımız ve CNC Makinalarımızla Hazırladığımız görselleri malzemelere aktarıp titiz ve deneyimli ekibimizle Maket başta olmak üzere, totemden tabelaya kadar her türlü reklam, tanıtım, duyuru malzemelerini sorunsuz üretmekteyiz. Sorunsuz çünkü her çalışma arkadaşımız (cgi artistinden, makina operatörlerine ya da el işi yapan arkadaşlara kadar her çalışma arkadaşımız) kendi alanının ileri seviye uzmanı olup, acemi titizliğinde hevesle çalışmaktadır. Bu durumu sitemizde veya sosyal medyada yaptığımız çalışmaları inceleyerek görebilirsiniz.

Kısaca Müşterilerinize eşantiyon verebileceğiniz bir anahtarlıktan tutun, ofisinizin önüne dikeceğiniz toteme kadar, normal maketten kat planlı ya da kesitli makete ya da dilerseniz bunların dijital ortamda olanlarına kadar…

Hepsi bir telefon ya da detayları anlatan bir mail kadar yakın

Siz isteğinizi detaylı bir şekilde aktarın gerisini biz halledelim.

 

 

 

DEM 3D/360° DİJİTAL MAKET

DEM 3D-Dijital maket sitemizde örneğini de gördüğünüz gibi mimari projenizi, yapı ve inşaatlarınızı veya herhangi bir ürünü 360° tanıtmanızı sağlayan ve yüzlerce fotoğraf kullanan bir yazılımdır. DEM 3D-Dijital maketi mimari alanda ilk olarak Dem 3D kullanmıştır.
Ayrıca Dem 3D olarak bizim ürettiğimiz Dem 3D-dijital maket henüz mimari inşaat alanında örneği bulunmamasına rağmen, çıtayı en yukarıda tutarak, sair küçük boyutlu ürünlerde olduğu gibi 360°x180° silindir şeklinde değil, aksi belirtilmedikçe 360°x360° küre şeklinde ürünü/yapıyı anlatmaktadır.
DEM 3D-Dijital maketin hem 3D görseller karşısında hem de maketler karşısında birçok avantajı vardır. Dem 3D-Dijital maket yıpranmaz, kırılmaz, bozulmaz ve 3D görüntüye kıyasla yapıyı tam temsil eder.
Dem 3D-Dijital maketin taşıma zahmeti yoktur. Nakliye masrafı 0’dır.
Dem 3D-Dijital Maketi tanıtım sunumlarınızda, web sitenizde, televizyon reklamınızda veya büyük afiş reklamlarınızda (projeksiyon cihazı yardımıyla dilediğiniz boyutta) kullanabilirsiniz.

Dem 3D-Dijital maket bir başka web sitesine ihtiyaç kalmadan kendi web sitenizde yayınlayabileceğiniz yapıdadır.
Dem 3D dijital maketi müşterilerine en az HD görüntü kalitesinde sunmaktadır.
Dem 3D-Dijital maketi her satış ofisi veya her tanıtım standı için ayrı ayrı ürettirmeniz gerektirmez. Bir defa yaptırıp istediğiniz sayıda kopyalayarak kullanabilirsiniz.

 

MİMARİ MODELLEME ve ANİMASYON:


Bilindiği gibi 3D mimari modelleme ve Render en etkili tanıtım yollarından
biridir.Sizleri hayallerinizin bir tık daha ötesine taşıyacak uzman
kadromuzla hizmet vermekteyiz.Hazır kalıpların dışına çıkan kreatif ve
kişiye özel tasarımlarımızla 3D mimari görselleştirme, iç dış mekan
katoloğu, render ve 3D animasyon çalışmalarımızla yanınızdayız

3D MODELLEME ve TASARIM


3D modelleme hayallerinizin sanal kalıba döküldüğü ilk adımdır.Makine
ve ekipmanları, oyun ve çizgifilm karakterleri, fuar stantları kısacası canlı,
cansız her şeyi modelleyip, kaplayıp, gerektiğinde kemiklendirip
hizmetinize sunmaktayız.Önemli olan bizim neyi modellediğimiz değil
sizin neyi hayal edip istediğinizdir.Gelin hayallerinizi son derece titizlikle
sürdürülen gizlilik politikamız altında görsele dökelim

Endüstriyel Tasarımlar

Endüstriyel tasarımlarınızı ve ürünlerinizi, gizlilik çerçevesinde gerçekçi görüntülerle modelliyoruz.

  • Sizin tasarımlarınızı, projesiyle ya da sadece eskiz üzerinden, tarifiniz doğrultusunda yine sizinle irtibatta ve istişare halinde kalarak 3 boyutlu modelliyoruz.
    Talep doğrultusunda aşağıdaki örnek videodaki gibi animasyonunu yapıyoruz.
    Modellemeden sonra 145 adet resimden oluşan 3D/360°X180° Dijital Maket ya da 253 adet resimden oluşan 3D/360°X360° Dijital Maketi oluşturabiliriz. Oluşturduğumuz bu 3D Dijital Maketi internete bağımlı kalmadan Bilgisayar bulunan her ortamda dilediğiniz gibi gösterime sunabilirsiniz. Dilerseniz 3 boyutlu yazıcılarda çıktı alırsınız. dilerseniz gösterim için kullanırsınız. Tamamen size kalmış. 🙂
logo-dempro

İç ve dış mekan kamera animasyonları

Materyallerin içini ve dışını gösteren animasyonlar

logo-dempro

Dış mekan animasyolar

3Boyutlu programların kütüphanesinde olan veya olmayan her türlü materyali (cinsi ne olursa olsun inşaat veya makina ) modelleyip animasyonunu yüklüyor videoya dönüştürüyoruz.

logo-dempro

Çocuklarımız için Yaptığımız Çalışmalar

Çocuk eğitimine ve gelişimine katkıda bulunmak ve bunu 3 boyutlu ve 2 boyutlu olarak yapmak faaliyetlerimiz arasındadır.

Yandaki videoda çalışmalarımız arasında bulunan ev sevilen çocuk şarkılarından oluşan kliplerimizi izleyebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz youtube kanalımızı da ziyaret edip abone olarak, çocuklarınız için eğitici ve eğlencceli videoların hazırlandığı kanalımızın faaliyetlerinden haberdar olabilirsiniz.

 

logo-dempro

Çocuk Şarkıları Animasyonları

Ayrıca karaoke özelliği olan videolarımızla

ailece de eğlenip hoşça vakitler geçirebilirsiniz.

logo-dempro

Eğlenceli Eğitim Videoları

Ayrıca çocuklarda dil eğitimi için de ingilizce videolarımızı izleyebilirsiniz. İngilizce şarkılarda da ham ve karaoke imkanı mevcuttur. Burdan sonrası için iyi eğlenceler dileriz.

logo-dempro

Eğlenceli Eğitim Videoları

 

Ayrıca çocuklarımızın okul öncesi eğitimlerinde etkili olabilecek eğlenceli videolarla hoş vakit geçirerek, yorulmadan, severek öğrenmelerine yardımcı olacak, Türkçe ve İngilizce videolar ile yine yandaki örnekte olduğu gibi 360° VR videolar üretmekteyiz

Sosyal Medyada Paylaştıklarımızı görmek ve bizi takip etmek için Lütfen aşağıdaki linkleri kullanınız.